Суспільство

На квадрокоптер для ЗСУ: у Кропивницькому оголосили збір на 400 тисяч гривень

. 1050

У Кропивницькому мережі піцерій Seven Pizza та кав’ярень «Франсуа» оголосили про збір коштів на квадрокоптер для одного з підрозділів Збройних Сил України, який наразі перебуває на фронті.

viyskovyi kvadrokopter

Ілюстративне фото

Як повідомив ініціатор збору Артем Касьяненко, орієнтовна вартість квадрокоптера, який необхідний українським захисницям і захисницям, складає 400 тисяч гривень.

«З міркувань безпеки ми не вказуємо назву частини та місце перебування військових. Закликаємо усіх патріотів долучитися до збору коштів, аби якомога швидше придбати цей пристрій. Кожна ваша гривня допоможе наблизити перемогу», – закликав він на своїй фейсбук-сторінці.

Долучитися до збору можна, перерахувавши кошти на картку 5168 7520 8030 7500 (Касьяненко А.І), або закинувши гроші у благодійні скриньки в піцеріях Seven Pizza чи кав’ярнях «Франсуа» у Кропивницькому. 

skrunka zbir

Нагадаємо, що також триває збір для кропивничанки Ірини Сьомиги, яка з перших днів повномасштабного вторгнення готувала безкоштовні обіди для вимушених переселенців, а наразі потребує вартісної операції серця.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама