Суспільство

«16 днів проти насилля»: в Приютівській громаді облаштують кімнати психологічного розвантаження

 Автор: Ірина Требунських. 1139

В рамках Всеукраїнської програми “16 днів проти насилля” в Приютівській громаді з’являться місця для психологічної підтримки вимушених переселенців та родин військовослужбовців.

Pruyutivka

Як повідомили в Приютівській громаді, в рамках проєкту “16 днів проти насилля” у Новосесільському будинку культури з’явиться кімната арт-терапії та психологічного розвантаження, а біля Косівського будинку культури – зони відпочинку та безкоштовним Wi-Fi.

Pruyutivka2

Також у громаді проводитимуть тематичні заходи.

«З 11 листопада по 10 грудня проведемо комунікативні культурні заходи, майстер-класи, творчі лабораторії для жінок і дітей з числа вимушених переселенців, родин військовослужбовців та соціально незахищених», − розповідає директорка Центру культури і дозвілля Дар’я Ратушняк.

У Приютівській селищній раді уточнили, що заходи в рамках всеукраїнської програми цьогоріч впроваджуються компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» для привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Як повідомляла «Гречка», на Кіровоградщині 10 молодіжних команд отримають фінансування на свої проєкти, серед яких платформа для дистанційної освіти, простори для дозвілля тощо.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте