Суспільство

На Кіровоградщині вводять погодинні відключення електрики – графік

. 9085

Сьогодні, 16 листопада, на території Кіровоградської області вводять графіки погодинних відключень. Окрім того, продовжують діяти і аварійні відключення.

elektro

 Про це повідомляє ПрАТ «Кіровоградобленерго».

«Вводяться в дію графіки погодинних відключень. Обмеження електропостачання застосовано до всіх категорій споживачів. Також, на жаль, продовжують діяти графік аварійних відключень», – інформує підприємство.

Графіки погодинних відключень на Кіровоградщині 16 листопада можна подивитися за посиланням. Спланувати обсяг і тривалість саме аварійних відключень у дистпечера немає можливості.

Голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович зазначив, що ситуація у енергетичній системі області була складною, а внаслідок двох ракетних ударів вона ще погіршилася.

«В області є відключення світла. Бригади енергетиків працюють цілодобово. Прошу усіх запастись терпінням, з розумінням ставитися до відключень. І пам’ятайте про жорстку економію кожного кіловата. Ми вистоїмо!», – закликав він.

 Нагадаємо, у Кропивницькому районі 15 листопада ворожі ракети поцілили в інфраструктурні об'єкти. Від масового ракетного удару Росії 15 листопада найбільше постраждали північні і центральні області країни – на цих територіях ввели аварійні відключенння електрики. 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама