Суспільство

Майже 190 тисяч: у Знам'янці спадщину померлої дитини-сироти передали в бюджет громади

 Автор: Таміла Делюрман. 1802

 

У Знам'янці, що на Кіровоградщині, спадщину померлого вихованця дитбудинку через суд передали територіальній громаді. Ці кошти планують використати на потреби дітей-сиріт.

 

spadshchina sud

Згідно інформації в Єдиному державному реєстрі судових рішень, за позовом Знам'янської окружної прокуратури у суді розглянули заяву щодо визнання грошей, які були на банківських рахунках вихованця дитбудинку, який помер, відумерлою спадщиною та її передання Знам'янській територіальній громаді.

Зокрема, мова йде про майже 189 тисяч гривень, які розміщувалися на рахунках, відкритих в «Ощадбанку» з нарахованими відсотками та належали дитині, позбавленій батьківського піклування.

З 2019 року дитина була підопічною Знам'янського дитячого будинку-інтернату, оскільки її батьків, за рішенням Устинівського райсуду, позбавили батьківських прав.

Допоки дитина жила в інтернаті, її ніхто не відвідував. Від її смерті минув вже понад рік. Заповіту на вказану спадщину вона не залишала, на спадщину ніхто не претендує, із заявами про прийняття спадщини ніхто не звертався.

Відтак суд визнав спадщину відумерлою. Всі гроші із рахунку перейдуть у розпорядження Знам'янської міської ради, яка за інформацією пресслужби прокуратури області, перенаправить їх на потреби дітей-сиріт.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте