Суспільство

Від початку року в суди Кіровоградщини 600 разів намагались пронести ножі

. 1034

 

З січня по жовтень 2022 року українці намагалися пронести в судові установи 110 000 заборонених предметів та зброї, серед них – 3206 одиниць вогнепальної зброї. Тисячу заборонених предметів намагались занести до суду на Кіровоградщині.

 

 niz

Умовна ілюстрація

Таку статистику озвучують у Службі судової охорони.

Чи безпечно в українських судах, та яка статистика пронесення небезпечних предметів та зброї в Кіровоградській області, читайте більше у релізі до старту спільної ініціативи Служби судової охорони та Консультативної місії ЄС в Україні – інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

“Зокрема, тільки у Кіровоградській області наші працівники не допустили пронесення понад 1000 заборонених предметів та зброї, з яких майже 600 – це ножі. Тож ми просимо громадян дотримуватися правил і не брати до суду речі, яким там не місце, або ж не нарікати на дії працівників Служби, які запобігають пронесенню таких предметів у будівлі суду. Адже безпека усіх учасників судового процесу – це наша робота”, – зазначає Сергій Білоус, начальник Кіровоградського ТУ Служби судової охорони.

Загалом статистика показує, що цьогоріч у 18 разів частіше у суди пробують пронести заборонене.

У той же час Кіровоградська область далеко не в лідерах з порушень. Найбільше забороненого у цей період намагадись пронести в суди Дніпропетровської, Львівсько, Київської, Запорізької, Одеської, Харківської і Чернігівської областей.

sudy

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама