Суспільство

«Йшли одразу за військовими»: як енергетики з Кіровоградської області відновлюють Херсонщину (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 1282

Ще з 20 жовтня бригада енергетиків з «Кіровоградобленерго» працюють на звільнених від росіян територіях Херсонщини, повертаючи світло у домівки жителів області. Під час роботи працівники з Кіровоградщини врятували місцевому мешканцю життя.

brugada oblenergo1

 

Як розповіла «Гречці» речниця «Кіровоградобленерго» Олена Данильченко, аварійно-ремонтна бригада з Кіровоградщини йшла одразу за військовими, і іноді під обстрілами ремонтували пошкоджені лінії.

Через те, що територія забруднена мінами і розтяжками, електрики працюють лише з дозволу військових і саперів.

brugada oblenergo2

Електролінії можуть проходити не тільки біля населених пунктів, а й через поле чи ліс. Одного разу електрики, працюючи у лісі, врятували місцевому мешканцю життя.

«Вони працювали, і повз пройшов місцевий чоловік, дрова збирав. І напоровся на вибуховий пристрій. У кожного електрика із собою завжди є аптечка, тож наші хлопці надали йому допомогу, викликали швидку і передали його до рук медиків», – розповіла Олена Данильченко.

brugada oblenergo3

Наразі бригада з Кіровоградщини продовжує працювати разом з колегами з «Херсонобленерго» на деокупованих нещодавно територіях, встановлюючи нове обладнання і ремонтуючи електролінії.

Як повідомляла «Гречка», суд наклав арешт на 72,9% акцій «Кіровоградобленерго» у рамках досудового розслідування за кількома звинуваченнями.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте