Суспільство

Без ялинки, але з резиденцією Святого Миколая: у Кропивницькому готуються до новорічних свят

 Автор: Ірина Требунських. 3627

Через війну цієї зими новорічну ялинку з ілюмінацією не встановлюватимуть на центральній площі Кропивницького. Але для дітей буде діяти резиденція Святого Миколая.

 

Yalunka

Новорічна ялинка у Кропивницькому, грудень 2021 року.

У пресслужбі міської ради повідомили, кошти з місцевого бюджету, які призначалися на встановлення і облаштування святкової ялинки обласному центрі, перенаправили. Ці кошти вирішили витратити на потреби Збройних Сил України.

Як зауважили у міській раді, загалом планують облаштувати тематичні фотозони чи прикрасити центральну площу міста тим, що залишилося з минулих років.

Натомість планують сторити для дітей Резиденцію Святого Миколая, про місце розташування якої повідомлять згодом.

У свою чергу «Гречка» робила опитування серед читачів щодо доречності новорічної ялинки в центрі Кропивницькому під час воєнного стану. У коментарях думки розділилися: частина дописувачів зауважувала, що гроші краще витратити на армію і що зараз «не до свят», інша ж частина пропонувала втсановити ялинку, але меншу, без гірлянд та з минулорічними прикрасами. Також у коментарях пропонували придумати, як подарувати дітям святковий настрій без зайвих витрат з бюджету – наприклад, прикрасивши ялинки біля будівлі міської ради Кропивницького.

Нагадаємо, у січні 2022 року новорічні ялинки в Олександрії та Кропивницькому знесло шквальним вітром. 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте