Суспільство

Навіки в строю: громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників на фронті (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 4237

Олександрійська, Онуфріївська та Петрівська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків, які боронили український народ від російських загарбників.

zagunyv ZSU

Виконуючи бойове завдання на Луганщині, загинув стрілець-зенітник Дмитро Хоменко з Онуфріївки.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Поділяємо ваше горе, низько схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять, щира вдячність та шана полеглому Воїну-захиснику», – зазначили у селищній раді.

Про дату та час поховання загиблого захисника повідомлять додатково.

Homenko

Від отриманих поранень в опіковому відділенні Київської міської клінічної лікарні помер Андрій Ящук. Як повідомляє Петрівська селищна рада, чоловік боронив Україну на Харківщині.
До цього Андрій Ящук був учасником АТО/ООС, мав медалі «Захиснику Вітчизни», «За участь в антитерористичній операції», «За жертовність і любов до України». Працював на Північному гірничо-збагачувальному комбінаті, проте в перші ж дні повномасштабного вторгнення став на захист українського народу.

«Наш герой любив свою родину, з повагою і теплотою говорив про своїх односельців. Товариський, мудрий і розсудливий, гарний співрозмовник, людина щирої душі… Таким Андрій Миколайович залишиться в пам’яті всіх тих, хто його знав і кого він так любив», – підкреслили у селищній раді.

Yachuk

Внаслідок артилерійського обстрілу у Донецькій області був тяжко поранений 28-річний захисник Дмитро Черепенко з Олександрії. На жаль, серце захисника перестало битися у госпіталі 17 листопада.

«У померлого залишилися батьки та сестра. Висловлюємо співчуття рідним і близьким, сумуємо за втратою воїна. Вічна слава Герою!», – прокоментував голова громади Сергій Кузьменко.
Про час і місце поховання Дмитра Черепенка буде повідомлено додатково.

Cherepenko

Поширюйте

Коментуйте