Суспільство

У Кропивницькому провели національно-патріотичний проект «Захисник Кіровоградщини» (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 1507

Увосьме в нашій області було проведено національно-патріотичний проєкт "Захисник Кіровоградщини" і цього разу присвячувався Дню сержанта ЗСУ..

 

2022 11 19 zahusnyk 1

Він реалізовувався 18 листопада в обласному центрі на спортивному майданчику Донецького державного університету внутрішніх справ.

Вперше за головні нагороди боролися дев'ять донецьких команд курсантів-першокурсників, ліцею-інтернату «Сокіл» Кропивницької міської ради, Кропивницького інженерного фахового ліцею. Вони змагалися у таких видах естафет: "Смуга перешкод", "Транспортування пораненого", "Стрільба з пневматичної гвинтівки", "Перетягування канату", "Розбір та збір АК-47», «Естафета з елементами перекидання (кантування) колеса".

За результатами запеклої боротьби головні нагороди завоювали команди Донецького УВС. Кубок переможця - курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДонДУВС. «Срібло» - курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. Команда факультету підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування стала третьою.

2022 11 19 zahusnyk 22022 11 19 zahusnyk 32022 11 19 zahusnyk 4

Поширюйте

Коментуйте