Суспільство

На Кіровоградщині через загибель співробітника засудили начальника підрозділу рятувальників

 Автор: Ірина Требунських. 1356

На Кіровоградщині суд визнав винним підполковника підрозділу Держслужби з надзвичайних ситуацій, який у 2019 році тимчасово виконував обов’язки начальника пожежно-рятувальної частини і за його керівництва один з підлеглих загинув.

Sud pravo vurok

 

Працівник ДСНС загинув під час заготівлі дров для підрозділу у фруктовому саду в Новоукраїнці у жовтні 2019 року, передають «Наші гроші».
У матеріалах судової справи зазначається, що тодішній т.в.о. 19-ї пожежної частини дав розпорядження працівникам напиляти дров на зиму. При цьому їм не надали засобів індивідуального захисту, не провели відповідний інструктаж, не було призначено керівника робіт з підвищеною небезпекою.
Під час робіт рятувальники, підпилявши дерево, почали його розхитувати, щоб повалити. Проте дерево впало у протилежному напрямку.

«Дерево привалило працівника ДСНС, який отримав тілесні ушкодження, що призвело до смерті», – йдеться у матеріалах справи.
Під час суду дружина загиблого рятувальника заявила, що не має матеріальних претензій до обвинуваченого. Водночас центр пробації надав довідку про те, що обвинувачений не становить ризиків для суспільства і тому покарання можливе без обмеження волі.
В результаті суд визнав підполковника винним у порушенні правил безпеки під час робіт з підвищеною небезпекою. Покарання – позбавлення волі на 3 роки, позбавлення права 2 роки обіймати певні посади. При цьому судом був призначено випробувальний термін строком на 2 роки.

Як повідомляла «Гречка», раніше суд виніс вирок кропивницькому військовому, якого підозрювали у спробі дати хабаря.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте