Суспільство

Не допустити поширення «руського міра»: СБУ проводить обшуки у Києво-Печерській Лаврі (ФОТО)

. 1157

Працівники служби безпеки України проводять обшуки та перевірку присутніх осіб у Києво-Печерській Лаврі у вівторок, 22 листопада

 

SBU lavra1

Як повідомила СБУ, перевірка монастирського комплексу у Києві проодять спільно з Національною поліцією а Нацгвардією в рамках протидії підривній діяльності спецслужб Росії в Україні.

«Враховуючи збройну агресію рф, зростає ризик вчинення терористичних актів, диверсій, захоплення заручників, особливо в місцях великого скупчення громадян. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії», – йдеться у повідомленні.

SBU lavra2

Зазначається, що перевірка Лаври направлена:

  • на недопущення використання Лаври як осередку «русского мира»;
  • на перевірку інформації про використання приміщень УПЦ для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї;
  • запобігання провокацій і терористичних актів.

За участі працівників храму правоохоронці оглядають територію та приміщення монастирського комплексу, а також перевіряють людей, присутніх на території Лаври, на причетність до протиукраїнської діяльності.

SBU lavra3

Нагадаємо, раніше СБУ провели обшуки у керівництва та представників Кіровоградської єпархії Української православної церкви московського патріархату. Так, у митрополита Іоасафа виявили листи з Москви.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама