Суспільство

Для "швидких" Кіровоградщини закуплять дизель на 5 мільйонів: у кого?

 Автор: Ірина Требунських. 1618

На Кіровоградщині провели тендер на забезпечення паливом для заправки «швидких». Тендер на майже 5 мільйонів гривень виграло підприємство з Дніпра, статутний капітал якого складає 4000 гривень.

 0989 copy

Згідно з інформацією Prozorro, договір на постачання 40 тисяч літрів дизпалива для «швидких» у Кропивницькому був укладений 21 листопада. Вартість одного літра при цьому встановлена на рівні 53 гривень.

Виграв тендер на постачання дизпалива товариство з обмеженою відповідальністю «Інтекс Інвест». В аналітичній системі Youcontrol зазначено, що це підприємство, окрім оптової і роздрібної торгівлі паливом, займається посередництвом у торгівлі іншими товарами, а також закупає і надає в оренду нерухомість.

Постачання палива «швидким» у Кропивницькому на 2 мільйони 120 тисяч гривень є частиною договору. Згідно з документом, це ж ТОВ постачатиме до кінця 2022 року паливом автомобілі швидкої допомоги у всіх районах області на загальну суму у 4,98 мільйони гривень.

При цьому ТОВ «Інтекс Інвест», яке зареєстроване у 2015 році у Дніпрі, має статутний капітал у розмірі 4000 гривень. До 2022-го року фірма не отримувала бюджетних замовлень, однак цьогоріч вже втсигла підписати майже дві тисячі контрактів. У 2022 році фірма виграла тендери на держзакупівлі на загальну суму у понад 295 мільйонів гривень. Йдеться про забезпечення паливом різних медичних, соціальних, освітніх та державних установ у Сумській, Тернопільській, Кіровоградській, Рівненській, Черкаській, Волинській та інших областях. Серед них, окрім «швидких» Кіровоградщини, є Волинський апеляційний суд, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА, ясла-садок «Капітошка» в селі Глезне Житомирської області тощо.

Перші замолвлення фірма почала отримувати лише у вересені цього року, після того як змінила власника. Замість прописаного у Запоріжжі підприємця Юрія Шапрана новим власником став Антон Посилаєв з Дніпра.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте