Суспільство

Які відділення Приватбанку працюють під час відключення світла у Кіровоградській області

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2183

 У Приватбанку повідомили, які відділення банку працюють у Кіровоградській області під час відключення світла.

 

49b5e85 privat

Під час аварійних відключень електроенергії для отримання послуг клієнти можуть звернутись до найближчого чергового відділення, що буде працювати у окремому режимі.

Чергові відділення Приватбанку у Кіровоградській області

Кропивницький

  • вул Преображенська,26/70 (Центральне відділення)
  • вул Преображенська,2

Олександрія

Поспект Соборний, 87

Гайворон

Вулиця Великого Кобзаря, 14Б

"За умов аварійного відключення електрики в регіонах України ПриватБанк забезпечує безперебійну роботу онлайн банкінгу та додатку Приват24, Приват24 для бізнесу, процесингу, системи безготівкових розрахунків завдяки перенесенню цифрових потужностей до хмари.

Переважна більшість банківських послуг доступні нашим клієнтам через веб-версію Приват24 або через мобільні застосунки цілодобово, 24/7.

Наразі всі служби банку працюють над забезпеченням безперервної роботи об’єктів критичної інфраструктури та інформаційних систем з використанням в офісах та в приміщеннях, у яких працюють служби клієнтської підтримки банку, резервних джерел електроживлення та доступу до інтернет", - йдеться у повідомленні пресслужби банку.

 Нагадаємо,  23 листопада ворог влучив у енергетичні об'єкти у Кіровоградській області та по Україні. Без світла лишилася більшість областей.

Поширюйте

Коментуйте