Суспільство

Енергетичний сектор в режимі надзвичайного стану: жителів Кіровоградщини закликають економити електрику

 Автор: Таміла Делюрман. 1605

На Кіровоградщині енергетичний сектор працює в режимі надзвичайного стану. Споживачів закликають економити електроенергію, аби уникати аварійних відключень.

elektro

Про це повідомив перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко та наголосив, що ситуація із забезпеченням електроенергією населення поступово покращується, інформує пресслужба ОВА.

За словами посадовця, вже майже всі території в області підключені до електромережі. Проте робота триває в умовах аварійних відключень, адже потужностей не вистачає.

"В той же час кількість мегават електроенергії, яка надходить в область, збільшується з кожною годиною. Сьогодні ввечері очікуємо збільшення на третину", - зазначив Конопко.

Крім того, всіх жителів Кіровоградщини вчергове закликають до жорсткої економії, аби зменшити кількість аварійних відключень.

В свою чергу у НАК "Укренерго" повідомили, що атомні станції поступово набирають потужність. Забезпечено живлення потреб Запорізької атомної станції.

Попри отримані після ракетних обстрілів ушкодження, працюють тепло- та гідроелектростанції, теплоелектроцентралі, включилась в роботу частина «зеленої» генерації.

Енергетики продовжують відновлювати живлення побутовим споживачам, але темпи робіт сповільнюють складні погодні умови: через сильний вітер, дощ та мінусову температуру вночі до пошкоджень, завданих російськими ракетами, додаються обмерзання та пориви дротів у розподільчих мережах.

Дефіцит електроенергії в системі зберігається. Наразі це 30% від загального обсягу споживання.

"У зв’язку з цим в усіх областях України введені і планові, і аварійні графіки обмеження споживання. Просимо українців пам’ятати: якщо в будинку немає світла, це означає, що саме в цей момент працюють ремонтники", - акцентували в "Укренерго".

Нагадаємо,через ворожі обстріли 23 листопада Кіровоградщина, як і вся Україна, понад добу була без електропостачання.

Раніше, "Гречка" розповідала що може зробити кожен українець для того, щоб скоротити споживання електрики в побутових масштабах.

Поширюйте

Коментуйте