Суспільство

«З такою підтримкою перемога ближче»: кропивницькі школярі передали спецпризначенцям гроші на коптер (ФОТО)

. 1581

Сьогодні, 29 листопада, до Завадівської гімназії завітав колишній спецпризначинець, Народний Герой України і волонтер Вадим Довгорук. Школярі хотіли особисто передати йому в руки зібрані кошти для його побратимів.

vados1

Як пояснила «Гречці» педагогиня-організаторка Ольга Бойко, загалом в Завадівській гімназії навчається 144 дитини, і вже з квітня вони влаштовували різноманітні заходи, щоб збирати гроші для української армії.

«Ми розписували футболки за благодійні внески, робили патріотичні бодіарти, провели осінній благодійний ярмарок. І за цей час спільними зусиллями дітям вдалося зібрати 15 тисяч 467 гривень», – уточнила вона.

Передати гроші вирішили колишньому спецпризначенцю Вадиму Довгоруку, який через поранення не може повернутися до служби, проте волонтерить і активно підтримує свій 3-ій окремий полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго.

vados3

«Це вагома сума, і ми якраз збираємо гроші на квадрокоптер, який дозволяє нашим хлопцям зберегти життя і не ризикувати зайвий раз. Дякую вам за це», – звернувся до школярів Вадим Довгорук при зустрічі.

Він додав, що для військових ще більше за гроші мотивує сам факт підтримки від дітей, і вони завжди берегли малюнки, які передавали від школярів волонтери.

«Коли ми були на позиціях у Донецькому аеропорті у 2014 році, то дитячі малюнки ми розвішували на стінах по терміналу. І як би хто не поспішав на завдання абощо – якщо якийсь з малюнків відклеювався, то обов’язково поправляли», – пояснив він.
На пам’ять про зустріч одна з учениць подарувала Вадиму Довгоруку плетений браслетик.

vados4

«Ми вже перемагаємо, адже вистояли стільки часу у боротьбі з сильним ворогом, і дали відсіч. А з такою підтримкою ми переможемо набагато швидше», – додав Народний Герой України.

Довідково: Вадим Довгорук, воїн 3-го окремого полку СпП імені князя Святослава Хороброго, був важко поранений у лютому 2015-го року під Дебальцевим. Наказом від 13 жовтня 2015-го року воїна нагородили орденом «Народний Герой України». Наразі він займається волонтерством.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама