Суспільство

Майже на 440 тисяч: кропивницькі ЖЕО закупили буржуйки у фірми місцевого депутата

. 2198

 

У Кропивницькому п’ять житлово-обслуговуючих кооперативів, які обслуговують багатоповерхівки, замовили п’ятдесят пічок у ВКФ ТОВ «СПЛІТ» на суму майже 440 тисяч гривень.

 

гриль 2

Згідно з інформацією у системі Prozorro, угоди вартістю 87 849 гривень за кожні 10 буржуйок уклали ЖЕО №1, №2, №3, №4, №9, пишуть «Наші Гроші».

Відповідно одна калориферна побутова піч «Вектор-8» обійшлася у 8 785 гривень. Строк поставки визначений до 31 грудня цього року.

Вказана буржуйка використовується для побутового та службового опалення, а також для приготування їжі. Ця піч працює на деревному паливі та здатна обігріти приміщення до 20 квадратних метрів.

Цей прилад українського виробництва, виготовляє Чернівецьке підприємство «Віктор-8». Схожі пічки можна придбати у дилерів або в мережі супермаркетів «Епіцентр».

У Кропивницькому майже пів мільйона на поставці пічок заробить ВКФ ТОВ «СПЛІТ», бенефіціарним власником якого є Ігор Волков, депутат Кіровоградської облради від «Слуги народу». Його підприємство реалізує товари технічного призначення і за період участі в публічних закупівлях отримало контрактів на понад 33 мільйонів гривень.

Станом на кінець листопада аналогічні пічки продаються в “Епіцентрі” зі знижкою по 7 726 гривень за одиницю (звична ціна 8 585 гривень). На Хмельниччині такі буржуйки коштують по 8 320 гривень також в мережі можна знайти ціну 7 910 гривень.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама