Суспільство

Держенергонагляд перевірятиме обленерго на дотримання графіків відключень світла

. 1311

 

Держенергонагляд перевірятиме обленерго на дотримання графіків відключень електроенергії та обладнання системи протиаварійної автоматики.

 

strum v rukah

Такі перевірки здійснюватимуть за наказом Міненерго. Участь у них братимуть представники НКРЕКП, СБУ, а також НЕК «Укренерго», йдеться на сайті Міністерства енергетики.

"За результатами моніторингу для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних відключень Міненерго видало наказ, згідно з яким Держенергонагляд протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики", йдеться у повідомленні.

Крім графіків відключення, перевірятимуть і технічний стан елементів обладнання системної протиаварійної автоматики.

«Наші енергетики без відпочинку, цілодобово відновлюють енергопостачання, щоб якомога швидше повернути світло та тепло в оселі українців. Саме тому важливо, щоб всі енергетичні компанії, оператори систем розподілу працювали злагоджено та відповідально", - зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко.

За його словами, графіки відключення електроенергії мають бути складені та застосовуватись відповідно до вимог чинного законодавства та максимально, наскільки це зараз можливо, враховувати потреби споживачів. В свою чергу, оператори систем розподілу мають чітко дотримуватися цих графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій.

Також, відповідно до наказу Міністерства, уповноважені представники Держенергонагляду чергуватимуть на диспетчерських пунктах ОСП та ОСР в ранкові та вечірні пікові години для контролю за дотриманням графіків відключення електроенергії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама