Суспільство

"Спотворення фактів та наклеп": Олександрійська єпархія МП позиватиметься до журналістів

. 1120

 Олександрійська єпархія УПЦ московського патріархату готує позов проти журналістів порталу "Слово і Діло", які в своєму матеріалі згадали ім'я митрополита Боголєпа.

 1245

Як повідомили на сайті УПЦ, 25 листопада «Слово і діло» розмістили статтю під назвою «У полоні «руського миру»: кого зі священників УПЦ МП підозрюють у злочинах проти державності України». В цій статті, на думку представників Олександрійської єпархії, подається "неправдива, провокаційна інформація, стосовно Керуючого Олександрійською єпархією УПЦ".

Відтак, юридичний відділ Олександрійської єпархії заявив, що готує позов до суду проти авторів та власників згаданого видання для захисту честі і гідності митрополита Боголєпа.

"Цинічне спотворення фактів, навмисне перекручування інформації, відвертий наклеп та приниження повинні отримати свою справедливу правову оцінку", - прокоментував протоієрей Валерій Римарь, голова Юридичного відділу Олександрійської єпархії.

Нагадаємо, наприкінці жовтня СБУ провели обшуки у керівництва та представників Кіровоградської єпархії Української православної церкви московського патріархату. За даними спецслужби, окремі представники цієї громади причетні до поширення ідей, що посягають на територіальну цілісність України та розпалювання релігійної ворожнечі. Обшуки проходили в Кіровоградській та Олександрійській єпархіях, а також за місцями проживання фігурантів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама