Суспільство

Майже 60 мільйонів: ЮНІСЕФ допоможе Кіровоградщині у підтримці постраждалих від війни

. 1230

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ з березня втілює на Кіровоградщині проєкт з підтримки українців і українок, які постраждали внаслідок війни – на його втілення передбачено 59 мільйонів гривень.

UNISEF oblrada

 

Як повідомляє пресслужба обласної ради, фонд ЮНІСЕФ допомагає родинам з дітьми, соціальним та медичним закладам на Кіровоградщині, а також комунальному підприємству «Дніпро-Кіровоград».

«У критичній ситуації обладнання, яке ви надали, допомогло забезпечити відновлення водопостачання та підвіз води людям», – зазначив голова облради Сергій Шульга під час зустрічі з представниками ЮНІСЕФ.

Він також подякував за співпрацю з благодійним фондом «Безпечне майбутнє», в рамках якої передбачається поліпшити якість питної води для 10 тисяч жителів однієї з громад області.

UNISEF oblrada Sh

 

Тетяна Федоренко, керівниця програм ЮНІСЕФ у Кіровоградській області зауважила, що вже 8000 тисяч родин отримали фінансову підтримку на загальну суму у 8 мільйонів гривень.

«Ми працюємо за кількома десятками напрямків у межах нашого проєкту. На його реалізацію в регіоні передбачили 59 мільйонів гривень. Також залучили більше 430 тон гуманітарних вантажів, серед якого дитячий одяг, набори гігієни, медичне обладнання, обігрівачі, тощо», – підкреслила вона.

UNISEF oblrada Fedorenko

Раніше Кіровоградщина отримала 22 тони гуманітарної допомоги від благодійного фонду Help Heroes Of Ukraine.

Нагадаємо, що ЮНІСЕФ склав поради для українських родин, як іграми відволікти дітей, якщо відключили світло.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама