Суспільство

“Навіть без м’яса смачний”: відомий телеведучий протестував сухий борщ від кропивницьких волонтерів (ВІДЕО)

. 1421

Столичний журналіст та телеведучий Костянтин Грубич отримав посилку від кропивницьких волонтерів зі спільноти «Годуємо патріотів» для тестування сухих супів та борщу. Відомий глядачам, як експерт з якості, він поділився своїми враженнями щодо “лагідного борщу із Кропивницького”.

3b443b9a afc6 49a8 beb1 b96b622efa08

Про це йдеться в дописі волонтерки Ірини Ткаченко.

“Сухі супи та борщі, які створюють невгамовні, сміливі, натхненні волонтери та волонтерки Годуємо патріотів та Добромир, вже в надійних руках Костянтина Грубича”, - зазначила Ірина Ткаченко.

За словами пані Ірини, для волонтерів, які приймають участь в створенні та фасуванні сухих супових та борщових наборів, дуже важливою складовою є постійне вдосконалення рецептур, поради та думки від експертів.

«Тримаючи продовольчий фронт, ми підтримуємо людей на лінії вогню. Вирощені овочі на Кропивниччині, потрапляють в смачні супи та борщі, які легко готувати на будь-якому вогні, маючи посудину та воду», - йдеться в дописі.

Костянтин Грубич вже готував кропивницький лагідний борщ.

«Кропивницький лагідний борщ ідеальний! Немає що додати. Навіть без м'яса смачний», - поділився він враженями.

Варто зазначити, що з початку повномасштабного вторгення спільнота «Добромир» згуртувалась та нафасувала вже понад 68 тисяч пакетів з супами. Один пакет сухого супу чи борщу розрахований на чотири літри води, для п’ятьох-шістьох людей.

 

Нагадаємо, волонтерська організація "Годуємо патріотів" від початку повномасштабного вторгнення постійно готує сухі супи та борщі, які відправляють воїнам та жителям територій, постраждалих від війни. Для цього їм потрібна допомога на закупку спецій, потрібні овочі та фрукти, а також сушарки.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама