Суспільство

У Кропивницькому поступово відновлюють подачу світла та води

. 2092

 

У Кропивницькому поступово відновлюють електро і водопостачання. 

 

Depositphotos 415986694 S

Подача електроенергії на усі насосні станції водогону «Дніпро-Кіровоград» вже відновлена і вода поступово надходить в мережу. Тиск у трубопроводах підвищуватиметься поступово, аби уникнути гідроударів. 

«Через проблеми із електроенергією, інтернетом і зв’язком, які виникли в результаті системної аварії в енергомережі, диспетчер нашого підприємства поки не може в онлайн-режимі відстежити ситуацію із надходженням води в деякі мікрорайони. Просимо вас повідомити, де відсутня вода у телеграм каналі підприємства. https://t.me/dniprokirovograd . У ці райони буде оперативно організований підвіз води»,- повідомляють на підприємстві.

Як повідомили «Гречці» в Кіровоградобленерго місто поступово підключають до світла. На щастя, в області немає аварій проте є обмежене в споживанні електрики.

У той час деякі мікрорайони Кропивницького вже 7 годин без світла і через це і без тепла. 

Як раніше повідомляли в Укренерго, через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певний час працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів в найближчу добу це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі. Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в усіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень.  Першочергово електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама