Суспільство

"Для стабільної подачі": у Кропивницькому кілька вулиць та мікрорайон залишилися без води

 Автор: Таміла Делюрман. 3200

У Кропивницькому кілька вулиць та мікрорайон залишилися без води. У водоканалі пояснили це відключеннями електрики та обіцяють відновити водопостачання до ранку.

voda3

Як повідомили в офіційному Telegram-каналі ОКВП "Дніпро-Кіровоград", у зв'язку із відключенням електроенергії на деяких насосних станціях, протягом дня було втрачено рівні в резервуарах чистої води.

Відтак, задля стабільної подачі води,  в години максимального її споживання - з 23:00 6 грудня до 5:00 7 грудня - відключать водопостачання для споживачів по вулицях Жадова, Героїв України, Юрія Коваленка, Попова, Пацаєва, Волкова, 101-й мікрорайон та Радій.

Нагадаємо,  сьогодні, 6 грудня, близько 16:30, у Кропивницькому повідомили, що у двох мікрорайонах протягом певного часу не буде води. Ситуація склалася через аварійне відключення електроенергії.

 Зазначимо, у Кропивницькому станом на 8:00  6 грудня вода була в усіх мікрорайонах міста. Проте у водоканалі зазначали, що  потрібен ще деякий час, щоб систему збалансувати, вирівняти тиск і напір.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте