Суспільство

Можливі падіння тиску: у "Дніпро-Кіровоград" повідомили про ситуацію з водопостачанням в області (ОНОВЛЕНО)

 Автор: Таміла Делюрман. 2219

 

На Кіровоградщині станом на 7 грудня на 9:00 споживачам ОКВП "Дніпро-Кіровоград" вода подається у стабільному режимі. Проте на підприємстві попереджають, що можливе падіння тиску через перебої з електроенергією.

 

voda

Як повідомили в офіційному Telegram-каналі ОКВП "Дніпро-Кіровоград", водопостачання в Світловодську, Олександрії та Смоліному відбувається в стабільному режимі. Вода є і у Знам‘янці.

"Однак через аварійні відключення електроенергії на підвищувальних насосних станціях періодично спостерігається падіння тиску води. Нині фахівці працюють над розв‘язанням цієї проблеми", - йдеться в повідомленні.

У Кропивницькому, за інформацією від підприємства, усі мікрорайони отримують воду, працюють усі насосні станції.

"Протягом ночі завдяки тимчасовому відключенню частини споживачів правобережної частини міста, вдалося стабілізувати тиск в системі", - уточнили в дописі.

Як повідомила очільниця кропивницького водоканалу Валентина Давидчук, аварійно-відновлювальні роботи за заявками споживачів заплановані на розі Преображенської та Кропивницького, Миколи Левитського, Пилипа Хмари, Паученка та Академіка Тамма.

Нагадаємо, вчора, 6 грудня,  ввечері у Кропивницькому кілька вулиць та мікрорайон залишилися без води. У водоканалі пояснили це відключеннями електрики та обіцяють відновити водопостачання до ранку.

ОНОВЛЕНО:

Близько 13:30 в ОКВП "Дніпро-Кіровоград" повідомили, що у зв‘язку з роботами по сбалансуванню системи водопостачання, на яку впливають періодичні знеструмлення насосних станцій міста, у часи непікового споживання - з 00:00 до 5:00 та 10:00 до 18:00 - можливе незначне зменшення тиску в мережах.

"Це можуть відчути мешканці верхніх поверхів багатоповерхових будинків. Такий захід тимчасовий і вимушений - для зменшення кількості поривів, що виникають внаслідок гідроударів та дозволить забезпечити стабільне безперебійне водопостачання міста", - пояснили у підприємстві.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте