Суспільство

Аварійні накладаються на погодинні: яка ситуація з енергопостачанням на Кіровоградщині (ДОПОВНЕНО)

 Автор: Ірина Зайцева. 6195

 

Сьогодні, 7-го грудня, графіки аварійних відключень накладаються на графік погодинних відключень. Така нестабільна ситуація в багатьох регіонах країни.

 

Depositphotos 616438866 S

Як повідомили в пресслужбі КП “Кіровоградобленерго”, енергетики роблять все можливе для стабілізації системи.

“На сьогодні по Кіровоградській області введені в дію графіки аварійних відключень, які накладаються на уже введені графіки погодинних відключень. Внаслідок чого одні й ті приєднання вимикаються по декілька разів та на термін більше ніж 4 години”, - йдеться в повідомленні.

В свою чергу, в НЕК "Укренерго" зазначили, що в енергосистемі досі зберігається суттєвий дефіцит.

"Є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень. Цей крок застосований для збереження балансу в енергосистемі. Залежно від того, як буде відновлюватись виробництво електроенергії, ліміти на її споживання теж будуть змінюватись", - зазначили вони в дописі. 

Енергетики задля збереження балансу в енергосистемі в усіх регіонах змушені були тимчасово застосували аварійні відключення.

Окрім того, Олександр Кузьменко в своєму офіційному Telegram-каналі зазначив, що Олександрія отримуватиме половину від необхідної потреби потужності електроенергії. При цьому критично важлива інфраструктура буде стабільно забезпечена.

“Стосовно населення, одних і тих же споживачів можуть вимикати від електроенергії по декілька разів на день і більше, ніж на чотири години. Графіків відключень немає, відповідно попереджень також. Не працюватиме і зовнішнє освітлення в міст”, - йдеться в повідомленні.

ДОПОВНЕНО: Доведений НЕК Укренерго ліміт на Кіровоградську область складає 239 МВт, примусове обмеження 136 МВт. Без світла зараз залишаються 214 344 користувачів у 415 населених пунктах області.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте