Суспільство

Слизькі тротуари у Кропивницькому: хто відповідальний і куди скаржитись

. 1058

За добу 7 грудня у Кропивницькому випав замерзаючий дощ, який спричинив ожеледицю на дорогах та тротуарах. Водночас у міській раді пояснили, які зони відповідальності у комунальників при ожеледиці, а які – у власників та орендарів будівель.

komunalnuku Krop

Начальник управління житлово-комунального господарвства у Кропивницькому Віктор Кухаренко пояснив, що декілька комунальних служб міста відповідають за стан доріг, одна – за доріжки у паркових зонах і скверах, всі ЖЕО – за стан прибудинкових територій, які в них на балансі.

«Розбивали лід на дорогах і засипали їх піском, щебнем і сіллю спочатку в центральній частині міста, а потім у спальних районах. Загалом витратили близько 300 тон посипкового матеріалу – це потрібно, щоб лід не схопився і його можна було потім прибрати», – пояснив він.

Вже ввечері 8 грудня прогнозують дощ, і потім різке потепління – тому насамперед комунальники розбивають лід на зливних решітках, щоб уникнути підтоплень.

Водночас за сходи в магазинах, тротуари перед ними відповідають власники чи орендарі будівель, тож вони мають прибирати лід та посипати доріжки. Якщо цього не зроблено, то Віктор Кухаренко порадив звертатися на гарячу лінію міської ради:

«Якщо там недопрацьовано і не дай бог ви травмувалися через слизькі сходи абощо – то за скаргою на місце прибуде спецінспекція», – додав він.

Номер гарячої лінії міської ради Кропивницького: 0-800-217-721.

Нагадаємо, як на Кіровоградщині ліквідували наслідки негоди в ніч з 7 на 8 грудня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама