Суспільство

У лікарнях Кіровоградщини облаштують пункти обігріву на випадок блекауту

. 859

На випадок масового відключення електрики на Кіровоградщині медичні заклади також виконуватимуть ролі «пунктів незламності», де можна буде зігрітися та зарядити гаджети.

likarni

 Начальник обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко повідомив, що всі заклади, які надають стаціонарну та екстрену медичну допомогу на Кіровоградщині, забезпечені генераторами, передає пресслужба ОВА.

«Маємо бути готовими до найгірших сценаріїв, коли світла може не бути по кілька днів, а лікарні повинні продовжувати функціонувати. За блекаутів лікарні також виконуватимуть роль пунктів, які допомагатимуть людям зігрітися і підзарядити телефони», – сказав він.

rubal4enko

Олег Рибальченко додав, що забезпечення лікарень в області генераторами та супутниковими системами Starlink почалося ще влітку. Наразі Міністерство охорони здоров’я України і Світовий банк розпочали спільний проєкт, в рамках якого будуть закупатися додаткові генератори для українських лікарень.

Перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко під час наради наголосив, що кожен опорний медзаклад має бути готовим до роботи в умовах повного блекауту.

onopko

«Вони мають бути забезпечені теплом, водопостачанням та додатковими альтернативними джерелами живлення», – наголосив Павло Конопко.

 Нагадаємо, де зарядити телефон та які АЗС, магазини й аптеки працюватимуть у Кропивницькому на випадок блекауту.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама