Суспільство

В Україні відтепер можна користуватися тільки електронним посвідченням водія

. 1337

Прем'єр-міністр України підписав постанову № 1299, яка дозволить використовувати лише електронне водійське посвідчення в Дії без додаткового отримання пластикового аналога.

5bf3bf649e9732cdd29610c2d1cf6d538853b9f0

За інформацією Мінцифри, Україна стала четвертою країною Європи, яка має цифрові посвідчення водія. До того ж вони мають таку юридичну силу, як і їхні пластикові аналоги.

Відтепер, вводиться формат діджитал first. Це означає, що можна використовувати лише електронне водійське посвідчення в Дії. До всього, можна оформити лише е-посвідчення, а пластикову картку – за бажанням.

«Ми будуємо цифрову державу з філософією – діджитал first. Де кожна послуга буде комфортною та логічною. Без бюрократії, зайвих походів в держоргани, довідок заради довідок. Оформлення і видача посвідчення водія в електронному форматі – це ще один революційний крок у цифровізації документів. Українці можуть отримати лише діджитал-посвідчення в Дії та використовувати їх у всіх життєвих ситуаціях. Без пластикового аналога», — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Крім того, посвідчення водія доступні також в англомовній версії, а права та техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді. Це черговий крок до міжнародної інтеграції Дії та використання застосунку в світі.

Постанова набуде чинності 14 грудня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама