Суспільство

"Дніпро-Кіровоград" подало заяву до СБУ за поширення фейків у соцмережах

. 4704

 

«Дніпро-Кіровоград» звернулося до СБУ, поліції та прокуратури з заявою про поширення у соцмережах недостовірної інформації, покликаної посіяти паніку серед споживачів.

 

17781eb7 fc54 4530 b335 39562925dce2

Як повідомили на підприємстві, у заяві правоохоронців просять відреагувати на факти поширення у соцмережах недостовірної інформації про нібито отруєння саме водою, зокрема, встановити осіб та їхні мотиви.

«Вважаємо, що дії невідомих осіб (користувачів соцмереж), а саме поширення фейкової інформації, призводять до провокування паніки, розхитування суспільства та дискредитації підприємства», - сказано зокрема в заяві.

Також у документі зазначається, що воду ОКВП «Дніпро-Кіровоград» перевіряє постійно, аби унеможливити диверсії.

«ОКВП «Дніпро-Кіровоград» системно здійснює лабораторні дослідження води, вживає заходів щодо забезпечення безпеки підприємства, уникнення фактів диверсій», - наголошує підприємство у заяві.

Зазначимо, "Гречка" раніше писала про цю ситуацію. Зокрема, у Кропивницькому в соцмережах 7 грудня поширили інформацію про масові отруєння у жителів 101-го мікрорайону. Вони висловлюють припущення, що начебто це стається через воду.Голована санітарна лікарка області та Держпродспоживслужба прокоментували ситуацію.

Нагадаємо, обласне управління Держпродспоживслужби нагадало жителям області про необхідність обробки води після поновлення централізованого водопостачання перед її споживанням. Зокрема, кип’ятіння води має тривати не менше 10 хвилин від моменту закипання.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама