Суспільство

Кіровоградська облрада розгляне питання про створення молодіжної ради

. 705

Проєкт рішення про створення Центральноукраїнської молодіжної ради при Кіровоградській обласній раді розглянуть депутати на найближчій сесії. Про це повідомив голова Сергій Шульга під час зустрічі з ініціативною групою молоді, 8 грудня.

13

Він уточнив, рішення про молодіжну раду планувалося розглянути ще в лютому, проте війна поставила процес на паузу.

«Чудово, що ви продовжуєте ініціативу, гуртуєте молодь із усіх вишів, у тому числі релокованих. Ми готові усіляко вам сприяти. Я неодноразово наголошував, що молодіжна політика на Кіровоградщині має бути. І її місія повинна полягати в тому, щоб ваше покоління не шукало себе по світу, а могло реалізувати свої ідеї тут», – зазначив Сергій Шульга.

11 copy

Голова облради нагадав, на сесії також розглядатиметься питання про ратифікацію вступу Кіровоградщини в Асамблею європейських регіонів, яка в тому числі має молодіжне крило.

«Це потужна організація, яка підтримує і молодіжні ініціативи. Вважаю, було б добре налагодити комунікацію на цьому рівні. Тож будемо працювати», – додав він.

12 copy copy

Як уже повідомлялося, Сергій Шульга ініціював вступ Кіровоградщини до АER. Раніше він здійснив робочу поїздку до Брюсселю.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама