Суспільство

Кіровоградська ОВА та "Кіровоградобленерго" обговорили зміни підходів до відключень електрики

. 2490

 

Заступники голови ОВА Павло Конопко та Сергій Поліщук провели робочу зустріч із керуючим правлінням ПрАТ «Кіровоградобленерго» Володимиром Чернявським та технічним директором Валерієм Запорожцем з приводу встановлення граничних величин постачання електроенергії в Кіровоградську область.


photo 5233516387635414100 y 1
Про це повідомили в офіційному телеграмканалі ОВА.

 

Павло Конопко акцентував, що аварійні відключення та графіки погодинних обмежень виявили низку аспектів, які потребують коригування та зміни підходів. Через це є необхідність спільними зусиллями ОВА та ПрАТ «Кіровоградобленерго» затвердити реєстр критично важливих для області об’єктів.

«Наші дії першочергово направлені на забезпечення стійкості регіону в умовах воєнного стану. Наше завдання - спільно з вами поновити реєстр об’єктів критичної інфраструктури, постачання електроенергії яким є безумовно необхідним. Наприклад: центри прийняття рішень воєнного часу, аварійного реагування, телекомунікаційного зв’язку, теплопостачання, медзакладів тощо», - додав Павло Конопко.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що "Укренерго" встановило ліміти для області. Звичне споживання електрики доведеться скоротити на 30%

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама