Суспільство

Присвячені містам-героям: у Кропивницькому всі бажаючі можуть прикрасити ялинки на центральній площі

. 1007

У Кропивницькому 16 гpудня на площі Геpоїв Майдану пpикpасять дванадцять новоpічних деpев. Заступниця голови Кіровоградськорї ОВА Катерина Колтунова розповіла, що 10 ялинок присвячені містам-героям, які постраждали від російської навали, інші дві - ЗСУ і волонтерам.

ya3

 

 

 

"Ці сосни з приватної садиби Андрія Райковича. На них не було витрачено гроші з бюджету, це подарунок місту", - уточнила вона.

16 грудня о 12:00 ялинки прикрашатимуть волонтери, військові та вимушені переселенці - запрошують всіх охочих долучитися. Для прикрашання варто взяти кульки чи обереги-янголятка.

"В нашій області багато людей, яким довелося рятуватися з рідних міст. Тому в рамках акції всі охочі можуть прикрасити ялинку, наприклад, Маріуполя, або повісити янголятко на ялинку, присвячену Херсону", - розповіла Катерина Колтунова.

Урочисте запалення гірлянд відбудеться 19 грудня о 16:00. Ілюмінація працюватиме щодня з п'ятої до восьмої вечора від генератора, щоб не створювати додаткове навантаження на електромережу.

Також ілюмінаціями прикрасять ялинки біля будівлі міськради, які також працюватиме від генератора.

У Туристично-інформаційному центрі у Кропивницькому (вулиця Гоголя, 91, біля Головпоштамт) з 15 до 19 грудня включно працюватиме резиденція Святого Миколая. Тут малеча зможе передати листа зі своїми бажаннями, а за віршик чи малюнок отримати солодкий подарунок.

Нагадаємо, через війну цієї зими новорічну ялинку з ілюмінацією не встановлюватимуть на центральній площі Кропивницького. Але для дітей буде діяти резиденція Святого Миколая.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама