Суспільство

«Програма відновлення України»: три проєкти з Кіровоградщини отримають по 1,2 мільйони

 Автор: Ірина Требунських. 1359

Уряд розподілив субвенцію з державного бюджету на 83 проєкти у рамках «Програми з відновлення України», з яких три подані громадами Кіровоградщини.

budzet

 

«Програма відновлення України» передбачає субвенцію у 4,7 мільярда гривень, які будуть спрямовані на відновлення соціальної та критичної інфраструктури у десяти областях України, зокрема і Кіровоградщини.

«Кошти субвенції у першому відборі спрямують на відновлення шкіл, дитсадків, лікарень, ЦНАПів, об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення. Важливо, що відновлення має здійснюватися з урахуванням вимог безбар’єрності та енергоефективності», – пояснили в Міністерстві регіональної політики.

Конкурсний відбір пройшли три проєкти з Кіровоградської області. Як пояснили у Мінрегіоні «Гречці», за рахунок субвенції проведуть капітальні ремонти у яслах-садку «Калинонька» Новомиргородської громади та колегіуму-спеціалізованої школи в Олександрійській громаді. Крім того, конкурсний відбір до урядової програми пройшов проєкт рекнострукції очисних споруд стоків у селі Катеринівка Кропивницького району.

На ці три проєкти планують виділити по 1 мільйону 250 тисяч гривень на кожний.

Нагадаємо, раніше жительки чотирьох громад Кіровоградщини виграли гранти на власну справу.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте