Суспільство

Кіровоградщині збільшили ліміти електроспоживання: за якими графіками вимикатимуть світло

 Автор: Таміла Делюрман. 35406

 На Кіровоградщини протягом доби 14 грудня діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. При цьому для області збільшили ліміт споживання, тому за можливості, в деяких випадках не вимикатимуть електриу.

Elektruka svitlo lampo4ka thumb

"В області продовжують діяти графіки погодинних відключень, але завдяки збільшенню ліміту на енергоспоживання для Кіровоградської області у нас з'явилася змога по можливості не жорстко притримуватися графіку й в деяких випадках не вимикати електрику", - повідомили у пресслужбі Кіровоградобленерго.

Проте, все ж таки, рекомендують орієнтуватися на графік погодинних відключень, який розташований на сайті підприємства за цим посиланням.

В свою чергу в НЕК "Укренерго" пояснили, що вчора ввели в роботу ще один блок на атомній станції. Це допомогло не застосовувати минулої доби аварійні відключення для збалансування енергосистеми.

"Але ситуація в енергосистемі України все ще залишається складною через великий обсяг пошкоджень в енергетичній інфраструктурі. Зберігається значний дефіцит електроенергії. Найскладніша ситуація на сході - через майже щоденні обстріли енергооб’єкти постійно зазнають пошкоджень. Ремонтні роботи сповільнюються через небезпеку для життя ремонтників.", - уточнили в повідомленні.

Крім того, зазначили, що всім обленерго доведені ліміти добового споживання електроенергії.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте