Суспільство

В університету з Кропивницького хочуть відсудити понад 600 тисяч за навчання іноземців

. 1497

У Кропивницькому підприємство, яке допомагає іноземцям у встіпі до місцевих вишів, хоче відсудити у Центральноукраїнського національного технічного університету понад 600 тисяч гривень.

inoz groshi

Згідно інформації в Єдиному державному реєстрі судових рішень, ТОВ "Д.Б. Інтернаціональне Агентство" подало позов до Господарського суду області із вимогою стягнути із ЦНТУ 611 697 гривень.

До зазначеної у позові суми входить 479 400 гривень заборгованісті переплачених грошей за навчання, 79 580 гривень пені, 46 175 гривень інфляційних та 6 540 гривень річних.

Зокрема, підприємство пояснило, що у зв`язку з введенням в Україні воєнного стану студенти-іноземці були відраховані з вишу за власним бажанням.

"Навчання студентів та надання їм освітніх послуг було достроково припинено, у зв`язку з чим, на думку Позивача, у нього, як особи, яка відповідно до договору здійснювала їх набір, виникло право на повернення сплачених за навчання грошових кошті за неотримані освітні послуги", - йдеться в обгрунтуванні позову.

Відтак, суд прийняв позов та ухвалив відкрити провадження по цій справі та призначив підготовче засідання на 21 грудня.

Зазначимо, згідно даних аналітичної системи YouControl, основним видом діяльності ТОВ "Д.Б. Інтернаціональне Агентство" є "Допоміжна діяльність у сфері освіти". Зареєстроване підприємство у вересні 2020 року у Кропивницькому. За час своєї діяльності жодного разу не фігурувало у судових справах та журналістських розслідуваннях.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама