Суспільство

Кропивницька міськрада підтримала звернення про заборону УПЦ (МП)

 Автор: Таміла Делюрман. 1443

Кропивницька міськрада звернеться до центральних органів влади України з вимогою про заборону діяльності УПЦ (МП) на території країни.

310854021 465371248994488 3461173049239403953 n

Відповідне рішення кропивницькі депутати прийняли сьогодні, 15 грудня, під час сесійного засідання, інформує пресслужба міськради.

Зокрема, під час сесії депутати підтримали запит своєї колеги Олександри Ткаченко щодо звернення до центральних органів влади України про заборону діяльності Української православної церкви.

Згідно пояснення депутатки, в Україні є свобода віросповідання, але сьогодні релігія – це зброя у боротьбі, яка точиться за свідомість людей. І на восьмому році війни та особливо на десятому місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну церква не може стояти осторонь, весь світ засудив дії агресора і лише російська православна церква виправдала і благословила війну проти України, вбивства її громадян і захисників.

"Діяльність так званої Української православної церкви носить відвертий антидержавний та антиукраїнський характер. Церква неодноразово ставала майданчиком для пропагування ідей «руського міра», цинічно використовуючи вірян та священослужителів, які часто не усвідомлюють цього й самі", - наголосила Олександра Ткаченко.

Депутатський корпус одноголосно проголосував за рішення, що передбачає звернення до Президента України, Верховної Ради України, з вимогою прийняти та підписати Закон про заборону діяльності УПЦ, яка є філією РПЦ в Україні.

Згідно із цим рішенням, депутати зобов'язали відповідні структурні підрозділи Кропивницької міської ради надати інформацію на розгляд наступного засідання сесії про наявність договорів оренди чи користування комунальним майном структурами УПЦ.

Поширюйте

Коментуйте