Суспільство

Через ранкові обстріли в енергосистемі надзвичайна ситуація - Укренерго (ДОПОВНЕНО)

. 3114

Сьогодні, 16 грудня, Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію: унаслідок сьогоднішніх ворожих обстрілів відбулася втрата понад 50% споживання об'єднаної енергетичної системи.

 

bezsvitla

Як зазначили на офіційному сайті національної енергетичної компанії, електроенергетична інфраструктура України (теплові електростанції, гідроелектростанції, підстанцій магістральних мереж 330-750 кВ) втратила понад 50% споживання об'єднаної енергетичної системи України, що відповідно п. 2.4 Кодексу системи передачі визначає настання режиму системної аварії. 

Доповнено: 

За оцінками військових, на енергооб’єкти компанії летіло близько 70 ракет. Це вже 9 цілеспрямована терористична ракетна атака росії на енергосистему країни. Постраждали магістральні мережі та об’єкти генерації, внаслідок обстрілів в системі суттєво збільшився дефіцит електроенергії. Найбільших уражень зазнали північний, південний, і центральний регіони. За можливості ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи.

"Енергетики тримають ситуацію під контролем. Попри всі пошкодження та завдяки професійній роботі енергетиків в енергосистемі зберігається стабільна частота 50 Гц, працюємо синхронно з європейською континентальною мережею. Режим надзвичайної ситуації введено тільки для учасників ринку електроенергії, відповідно до вимог “Правил ринку електроенергії”.Наразі по всій території України діє режим аварійних відключень. Зважаючи на те, що це вже 9 хвиля ракетних ударів по енергетичних об’єктах, відновлення електропостачання може зайняти більше часу, ніж раніше. Пріоритетно електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, об’єкти теплопостачання, очисні споруди", - зазначили в компанії.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама