Суспільство

Попри відсутність дозволу на видобуток – суд скасував арешт на роботи в кар’єрі у Кропивницькому

 Автор: Ірина Требунських. 1870

Печерський суд Києва скасував арешт на спеціалізовану техніку та видобуток у Сугокліївському кар’єрі. Раніше арешт був накладений у рамках кримінального провадження щодо зловживання службовим становищем.

Sud pravosuddya vurok

 

Печерський суд Києва 21 листопада скасував свої ж попередні чотири ухвали про арешт техніки та право на видобуток у Сугокліївському кар’єрі у Кропивницькому, передають «Наші гроші».

Арешт був накладений у рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом зловживання службовим становищем, вчиненим за попередньою змовою осіб. Йдеться про службовців управління Держпраці у Кіровоградській області, ТОВ «Овручгран» та ВАТ «Кіровоградський кар’єр» (наразі у процесі ліквідації) – за версією слідства, змова була для одержання неправомірні вигоди, що спричинило тяжкі наслідки.

У свою чергу ТОВ «Гранторг», який очолює Сергій Богданов з Кропивницького, оскаржив рішення Печерського суду про арешт майна і ділянки. Суд задовольнив цю скаргу, аргументуючи, що посадовцям підприємств, яким належать техніка і земельна ділянка кар’єру, підозри не оголошено.

Засновником ТОВ «Гранторг» є підприємство «Левелс Груп КР», підписантами якого є представник осередку політичної партії «Батьківщина» у Кропивницькому Гліб Підковський та Олександра Кривошенко – дружина його однопартійниця і місцевого підприємця  Олександра Кривошенка.

Власне Олександр Кривошенко є співвласником ВАТ «Кіровоградський кар’єр». Нагадаємо, що «Кіровоградський кар`єр» втратило право видобувати граніт у Сугокліївському кар’єрі ще у 2013 році. Та попри закінчення спецдозволу на розробку надр підприємство роками продовжувало видобуток.

Раніше «Гречка» повідомляла, що поліція арештувала майно кар'єру на Кіровоградщині, який видобуває каолін – через зв’язки з державою-агресоркою Росією.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте