Суспільство

Наче вдома: як у Кропивницькому живе переселенець з інвалідністю (ВІДЕО)

. 870

 

В Авдіївці чоловік харчувався супом з картопляних очисток та перебував у постійному стресі. Першим евакуаційним потягом його вивезли з Авдіївки до Кропивницького. Але у місті він три місяці пробув у притулку для безхатченків, бо категорично відмовлявся розтаватись з найціннішим – вівчаркою Герою. Як зараз влаштувався та як живе переселенець – йдеться у сюжеті Єдиних новин. 

 

Arkadiy Snitkin

Аркадій Сніткін з разом з вірною супутницею Герою прибув до Кропивницького з Авдіївки на початку серпня. Вимушений переселенець вже чотири місяці перебуває у Кропивницькому. Проте як тільки чоловік приїхав до міста, ніхто його з собакою селити не хотів. Для двох з домашнім улюбленцем житло вдалося знайти тільки в гуртожитку для безхатченків.

Світини Аркадія на інвалідному візку на вокзалі побачила зоозахисниця Катерина Дорош. Вона ж і знайшла та відремонувала житло для переселенця.

Наразі чоловік живе у приватному будинку, з собакою Герою, оформив документи та отримав протез.

"Тепло, все є: пральна машинка, мийка, холодильник, кухня. Наче все, як вдома", – розповідає про життя після евакуації Аркадій Сніткін.

Протез для чоловіка виявився замалим. Він мріє про спеціальний скутер.
"Аби ні від кого не залежати і мати змогу самостійно вирішувати побутові справи", – зазначив чоловік. 

Нагадаємо, "Гречка" повідомляла, Аркадій Сніткін разом з вірною вівчаркою Герою прибув до Кропивницького евакуаційним поїздом з Донеччини. Згодом кропивницька волонтерка допомогла евакуювати і його дружину та сина, які мають інвалідність через зір. Волонтери закликають кропивничан допомогти у пошуках придатного житла для родини, адже вже кілька місяців вони у пошуках чують відмови то через інвалідність, то через собаку, то навіть через те, що рятувалися з-під обстрілів.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама