Суспільство

У «Кіровоградгазі» змінився очільник – що відомо про новопризначеного керівника

 Автор: Ірина Требунських. 10840

У п’ятницю, 16 грудня, очільник ВАТ «Кіровоградгаз» Сергій Гутцул на офіційній сторінці підприємства повідомив, що залишає посаду. Вже через три дні, 19 грудня, на підприємстві оголосили про обрання нового директора – Сергія Бака. «Гречка» перевірила, чим раніше займався новопризначений керівник.

Bak

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Бака.

 

Попередній керівник Сергій Гутцул не пояснив, чому полишає посаду. У дописі, опублікованому на офіційній фейсбук-сторінці «Кіровоградгазу» він написав лише «так склалося, що залишаю посаду керівника».

Нагадаємо, що 13 грудня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення оштрафувати «Кіровоградгаз» через низку порушень, виявлених під час планової перевірки.

Вже 19 грудня на тій же сторінці «Кіровоградгазу» з’явилося повідомлення, що наглядова рада компанії обрала головою правління Сергія Бака. У дописі зазначається. що він родом з Кіровоградщини і раніше працював на підприємствах «Укртрансгаз», «Черкаситрансгаз», а також на самому «Кіровоградгазі».
На своїй особистій сторінці у соцмережі Сергій Бак вказує, що родом з Олександрівки Кіровоградської області та що він народився 15 серпня 1987 року. Також на цій сторінці є декілька записів про дружбу з Тіграном Хачатряном – депутатом Кропивницької міської ради від партії «Слуга народу», який також родом з Олександрівки.
Згідно з інформацією аналітичної системи YouControl, його повний тезка – Бак Сергій Анатолійович з тією ж датою народження – був керівником ТОВ «Мажестік» до 2017 року, яке займається будівництвом і зареєстровано в Олександрівці. Учасником цієї ж фірми щонайменше до 2019 року був і Тігран Хачатрян.
Також система YouControl вказує, що Бак Сергій Анатолійович є діючим учасником ТДВ «Другий ім. Петровського цукровий завод» в Олександрівці, який поновив свою роботу у 2016 році.

 

Як раніше повідомляла «Гречка», колишній очільник підприємства «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик очолив Житомирський водоканал

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте