Суспільство

На Кіровоградщині виявили найменше порушень графіків відключень електроенергії

. 2485

Міненерго перевірив операторів всіх областей на дотримання черговості відключень електроенергії та надання послуг споживачам.

321927796 1748817468834785 4242967959270958880 n

Для справедливого забезпечення електроенергією розподіл відбувається за таким пріоритетом:

  1. Критична інфраструктура: тепло-, водопостачання, лікарні;
  2. Військово-промисловий комплекс, що працює на оборону держави;
  3. Бізнес, що виготовляє критично необхідні товари: хліб, молоко, тощо;
  4. Житловий сектор;

«На сьогодні через руйнування та аварії внаслідок постійних російських атак українська електроенергетика не може задовольнити потреби всіх споживачів. Маємо як дефіцит генерації, так і обмеженість пропускної здатності магістральних мереж», - наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

За результатами перевірки Держенергонаглядом порушення були виявлені в усіх регіонах України.
Найбільше таких порушень у Волинській, Київській, Полтавській, Миколаївській, Одеській областях та м.Києві.

Найменше в: Івано-Франківській, Кіровоградській та Рівненській областях.

«Також НКРЕКП зафіксовано недотримання вимог щодо обслуговування споживачів колл-центрами у 10 операторах систем розподілу. Комісія через численні звернення споживачів щодо нерівномірних та несправедливих графіків відключення електроенергії та неналежного інформування про перерви в електропостачанні розпочала перевірки 12 ОСР: у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Київській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Полтавській областях, а також у місті Києві.» - йдеться у повідомленні.

Зі слів голови НКРЕКП, Констянтина Ущаповського, до керівництва операторів розподілу, які не дотримуються рекомендацій контролюючих органів та не усунуть порушення, будуть застосовані персональні адміністративні стягнення.

Згідно з наказом Міненерго, Держенергонагляд здійснюватиме позапланові перевірки, а також уповноважені особи чергуватимуть на диспетчерських пунктах ОСП та ОСР в ранкові та вечірні пікові години, для контролю за дотриманням графіків відключень електроенергії.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама