Суспільство

Кропивницькі пластуни передали Вифлеємський вогонь миру церковним громадам міста (ФОТО,ВІДЕО)

. 1122

Щорічно представники Національної скаутської організації «Пласт» передають кропивничанам вогонь миру з міста Вифлеєма. Не став виключенням і рік 2022 - й.

vog1

Сьогодні, 25 грудня, пластуни завітали до трьох храмів Православної церкви України у Кропивницькому: Святого Володимира Великого, апостола Андрія Первозванного та Святої Трійці.

- Вогонь з місця народження Ісуса Христа, що символізує мир, тепло, родинний затишок, злагоду і надіємось - швидку перемогу, - розповіла учасниця заходу Анна Волохова.

VVM 2

Стартувала акція з храму Святого Володимира, вперше до цієї релігійної громади місцеві пластуни передавли Вогонь миру ще у далекому 1999 році. Вже багато років поспіль тут кропивницьких скаутів зустрічає настоятель храму протоієрей Йосип.

- У теперишні буремні часи для українського народу він(Вогонь миру, - авт.) як ніколи доречний. Тому нехай ця маленька звістка з Вифлеєму радує наші українські серця, зігріває і освітлює у той час, коли є певні проблеми в нашому середовщі. І наша духовна спільнота з радістю приймає цей вогник - Вифлеємський вогонь, щоб він супроводжував всі наші богослужіння і був доставлен у кожну домівку наших вірних, - сказав протоієрей Йосип.


VVM 3VVM 4VVM 5

Довідково:

Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців, українські скаути - пластуни поширюють з 1999 року. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама