Суспільство

У співпраці з DOBRE: громади Кіровоградщини навчалися комунікації під час війни

 Автор: Ірина Требунських. 867

Американська програма USAID DOBRE, яка підтримує розвиток децентралізації в Україні, визначила шість громад Кіровоградщини для співпраці на подальші три роки. Наразі вони провели тренінг з налагодження комунікації під час війни для представників влади і громадськості трьох громад області, які долучилися до міжнародного проєкту.

Dobre trening1

Як повідомили представники програми DOBRE, чотири громади області продовжили співпрацю ще на три роки – серед них і Компаніївська. Вперше цьогоріч долучилися до програми Приютівська селищна та Знам’янська міська громади. Голова Приютівської громади Андрій Коломійцев пояснив, що подавали заявку на співпрацю ще раніше, проте лише цьогоріч змогли стати партнерами міжнародного проєкту.

Нещодавно фахівці програми DOBRE провели тренінг для представників влади та громадського сектору Компаніївської, Знам’янської та Приютівської громад, під час якого навчали правильно обмінюватися інформацією як із внутрішньою, так і з зовнішньою авдиторіями.
Керівники і громадські діячі вчилися спіівпраці зі ЗМІ, як весит публічний сайт чи офіційний телеграм-канал тощо.

«Після тренінгу наша команда зрозуміла, як краще вибудовувати комунікацію з жителями через офіційний сайт, соцмережі та ЗМІ. А також подавати новини, анонси, пресрелізи заходів у громаді та виділяти основні меседжі спікерів», – розповів Андрій Коломійцев.

За словами голови Знам’янської міської громади Володимира Сокирка, після тренінгу до нього звернулися декілька представників громади із запитом на продовження пожібних тренінгів з комунікації для місцевих структурних підрозділів.

«Ще під час тренінгу, народився проєкт рішення на наступну сесію щодо змін у висвітленні окремих тем і співпраці між організаціями і підприємствами громади. Наступного тижня у нас запрацює ще один канал комунікації, а саме телеграм-канал», – анонсував він.

Dobre trening2

Як підкреслила керівниця комунікації децентралізації УКМЦ DOBRE Ірина Малик, системна комунікація залучає людей громади до спільного прийняття рішень, забезпечує зворотній зв’язок.

«Ми побачили на місцях командну роботу професіоналів, для яких важливо навіть у надзвичайно складних умовах війни розвиватися і модернізувати свої громади», – додала вона.

Dobre trening3

Нагадаємо, програма USAID DOBRE повідомила про співпрацю із шістьма громадами з Кіровоградщини на наступні три роки. Фокус програми буде повністю спрямований на допомогу постраждалим від військових дій та окупації.

Поширюйте

Коментуйте