Суспільство

У Кропивницькому додатково відкрили ще три Пункти Незламності

 Автор: Ірина Зайцева. 1377

За необхідності у Кропивницькому Пункти Незламності будуть готові прийняти містян в новорічну ніч та на час зимових свят. Також в місті додатково відкрили ще три Пункти незламності.

photo 5204330190778515584 y

У Кропивницькому після тривалого відключення обласного центру від енергопостачання відкрилися 16 місць обігріву.

Як зазначив заступник міського голови Олександр Мосін, у Кропивницькому додатково відкрили ще три Пункти незламності:

  • Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Мрія» Кіровоградської міськради Кіровоградської області» (Євгена Тельнова, 45); 
  • Комунальний заклад «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради» (Новгородська, 41); 
  • Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 42 «Ювілейний» комбінованого типу (Олени Теліги, 77).

Як зазначив посадовець, Пункти обладнані у повній відповідності, там триває оснащення усім необхідним для функціонування пунктів обігріву ще чотирьох закладів освіти та трьох соціальних закладів.

За словами секретаря міськради Олега Колюки, всі кропивницькі Пункти незламності будуть готові прийняти містян у новорічну ніч та під час всіх зимових свят.Також посадовець дав доручення відповідальним особам в пунктах обігріву забезпечити на цей період цілодобове чергування.

"Гречка" раніше повідомляла, у Кропивницькому облаштували 13 стаціонарних пунктів незламності, переважна більшість з яких – у місцевих школах. Наразі у Кропивницькому вже є більше 20 таких пунктів, і перелік буде надалі збільшуватися. Карта пунктів Кропивницького 

Поширюйте

Коментуйте