Суспільство

"Дніпро-Кіровоград" відремонтує ЗІЛ за 680 тисяч: чому не купуватимуть новий

. 2382

"Дніпро-Кіровоград" планує модернізувати автопарк. Кропивницькі активісти задалися питанням, чому за ту суму, яку витратять на ремонт, не можна придбати нові вантажівки. Очільник підприємства пояснив ситуацію.

repairing broken semi truck 2022 12 16 11 50 55 utc

Як повідомив у своєму Telegram-каналі активіст Андрій Лаврусь, посилаючись на ситсему закіпвель ProZorro", "Дніпро-Кіровоград" замовив послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобіля ЗІЛ-130 1976 року випуску на 680000 тисяч гривень.

photo 5287744636124774681 y

На його думку, враховуючи перелік робіт, то капітально ремонтуватимуть "старий металолом" із становленням кунга та обігрівача в ньому.

"Виникає питання. За такі гроші можна придбати ЗІЛ б/в в хорошому стані. Але я схиляюсь до думки, ніж ремонтувати старий метал краще заплатити більше і купити сучасний новий автомобіль", - написав пан Андрій.

b9dc2766 5cc1 4959 bfc0 8c4cd3f2c09e

У коментарі "Гречці" виконуючий обов'язків генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний повідомив, що стан автопарку підприємства вкрай незадовільний, в аварійному та майже не робочому стані.
Оновлення шляхом придбання нового транспорту для аварійних бригад коштує надзвичайно дорого від 2 до 5 мільйонів гривень за одну одиницю і подібні аварійно - ремонтні машини часто не мають характеристик, які б дозволяли їм повноцінно працювати в наших умовах, то ми взяли на себе відповідальність і вирішили піти іншим шляхом - модернізувати той транспорт, який ми маємо", - пояснив очільник підприємства.

Зокрема, за його словами, якщо говорити пр ЗІЛ, який згадав у дописі Андрій Лаврусь, то на його базі планують встановити іноземний двигун та трансмісію від «Рено», з прогнозованою розтратою палива не більше 14 літрів на 100 кілометрів.

Замість бортового кузова встановлять комфортабельний кунг для аварійної бригади із двома типами опалення.

"Це надзвичайно важливо, бо людям доводиться працювати у дуже складних погодніх умовах. Передбачена лебідка, яка дозволить бригаді піднімати і опускати засувки. Та ще низку опцій, які вкрай потрібні аварійній бригаді водогону з врахуванням умов місцевості, де нам доводиться працювати", - підкреслив пан Олександр.

При цьому очільник "Дніпро-Кіровоград" акцентував, що фактично від старого ЗІЛа залишиться лише назва - це буде фактично абсолютно нова машина.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама