Суспільство

Трьох енергетиків з Кіровоградщини відзначили державними нагородами

 Автор: Ірина Зайцева. 1783

На Кіровоградщині відзначили державними нагородами трьох працівників підприємства "Кіровоградобленерго" з нагоди Дня енергетика.

61a8a21d7ead5330775867

Так, Президент підписав відповідний Указ №871/2022 22 грудня 2022 року про нагородження медалями "За працю і звитягу". Про це йдеться на офіційному інтернет-представництві Президента України.

Отже, за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов'язку нагородили:

  • Данілова Олександра Юрійовича - електромонтера Кіровоградського міського району електричних мереж акціонерного товариства "Кіровоградобленерго",
  • Донця Юрія Миколайовича - електромонтера Бобринецького району електричних мереж акціонерного товариства "Кіровоградобленерго"
  • Щербину Ігоря Івановича - майстра дільниці Кіровоградського міського району електричних мереж акціонерного товариства "Кіровоградобленерго"

Поширюйте

Коментуйте