Суспільство

Замість шкільного свята: учні альтернативної школи у Кропивницькому провели благодійний ярмарок (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 1758

Учні та вчителі альтернативної школи «Крок» у Кропивницькому провели благодійні ярмарок і аукціон, кошти з яких спрямують на підтримку армії.

Krok yarmarok1

 

Замість звичного шкільного новорічного свята діти кропивницької школи «Крок» вирішили провести благодійний захід. Сам ярмарок проходив в укритті в середмісті Кропивницького: учні разом з колективом школи продавали зроблені власноруч вироби: смаколики, прикраси, випічку, в’язані речі.

Krok yarmarok3

 

Krok yarmarok4

Для гостей учні проводили аукціон, а також розважали учасників інтерактивними виставами, співами.

Krok yarmarok2

Як розповіла «Гречці» директорка альтернативної школи Зоя Лебідь, ярмарок є ініціативою дітей, і вони розробляли сценарій заходу.

«Діти вирішували, які вистави хочуть показати. що приготувати. Також голосуванням обрали три напрямки, на які хочуть передати кошти: це насамперед підтримка армії, а також недороге, проте необхідне обладнання для двох шкільних гуртків», – розповіла вона.

Серед батьків учнів школи «Крок» багато є тих, хто наразі захищає український народ від російських загарбників на фронті, а також волонтерів. Один з вчителів школи теж наразі на фронті.

«Тому ми безпосередньо знаємо про потреби захисників і захисниць, яким учні захотіли допомогти», – додала директорка.

За зібрані кошти закуплять необхідні для харківського напрямку, які передадуть через волонтерку Анну Баранову, яка виїхала після початку повномасштабного вторгнення з Харкова до Кропивницького і чиї діти навчаються у «Крок».

Це не перший благодійний захід від кропивницької школи на підтримку армії: наприклад, раніше Анна Баранова вчила дітей випікати пряники до Святого Миколая, які потім передали спецпризначенцям.

Як повідомляла «Гречка», раніше благодійні ярмарки на підтримку армії у Кропивницькому проводили учні Приватної двомовної школи «Академія» та Монтессорі-садочка Giraffe Montessori School.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте