Суспільство

«Кіровоградгазу» зупинять ліцензію на розподіл газу – куди платити за послугу (ДОПОВНЕНО)

 Автор: Ірина Требунських. 17752

ТОВ «Газорозподільні мережі України» отримало ліцензію для надання послуг з розподілу газу у Кіровоградській області, водночас «Кіровоградгазу» ліцензію на цю послугу скасовують із січня 2023 року. «Гречка» з’ясувала, як це вплине на платіжки жителів Кіровоградщини.

Hxykv1p9xDNk6wc8rPVP

 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановою від 26 грудня видало ліцензію ТОВ «Газорозподільні мережі України» на обслуговування абонентів у Кіровоградській та Харківській областях. Сама постанова набирає чинності 1 січня 2023 року.

«Видати товариству з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України» (ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу в межах території Кіровоградської області (крім м. Гайворон)», – йдеться у документі.

Згідно з постановою, абонентів на Кіровоградщині до 10 січня 2023 року мають попередити про зупинення дії ліцензії ВАТ «Кіровоградгаз» на розподіл газу та видачу такої ліцензії ТОВ «Газорозподільчим системам України».

«Зобов’язані попередити споживачів про здійснення оплати за надані послуги розподілу природного газу з 1 січня 2023 року на рахунок ТОВ «Газорозподільні мережі України», – зазначили в НКРЕКП.

Як повідомили «Гречці» у пресслужбі «Газмереж», жодних змін щодо тарифікації чи обслуговуванні споживачів не буде.

«Проте з 1 січня 2023 року оплату послуг за газорозподіл або доставку потрібно буде здійснювати за новими реквізитами. Тому уважно читайте нові платіжки у новому році та вносьте відповідні зміни у платіжні реквізити в особистих кабінетах», – попередили в «Газмережах».

Вже до 1 липня 2023 року «Газорозподільні мережі України» мають отримати дозволи на роботи та експлуатацію техніки підвищеної небезпеки, необхідних для діяльності з розподілу природного газу.

Нагадаємо, що окремо оплачувати послуги з розподілу газу абоненти «Кіровоградгазу» почали із січня 2020 року. 

ДОПОВНЕНО: ТОВ «Газорозподільні мережі України» надаватиме послуги споживачам під брендом «Газмережі». При цьому всі фахівці «Кіровоградгазу» будуть переведені до Кропивницької філії та стануть частиною  колективу «Газмережі».

 Раніше «Гречка» повідомляла, що 32 відсотка акцій «Кіровоградгазу» належать громадянину Китаю.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте