Суспільство

Змінила імідж з користю: кропивницька школярка обрізала волосся для підтримки ЗСУ (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 3610

Вікторія Сушиліна з Кропивницького за свої 17 років ніколи не обрізала коротко волосся. Проте дівчина вирішила змінити імідж, а кошти за обрізане волосся перерахувала на підтримку української армії.

jjj1 

Як розповіла «Гречці» мама дівчини Юлія Сушиліна, донька планувала змінити імідж, адже втомилася носити довгу зачіску. Та Вікторії прийшла ідея зробити це з користю і продати волосся, а отримані кошти передати на підтримку українських захисниць і захисників.

«Спочатку хотіли почекати до її 18-річчя, це через пів року. Та вирішили, що потреба у підтримці армії фінансово є зараз, то і не відкладали. Тим паче, ми вирімо в перемогу, і можливо, вже через півроку потреба буде вже не такою актуальною», – розповіла Юлія Сушиліна.

Sushilina3

Вікторія Сушиліна, фото з Facebook

Мама Вікторії пояснила, що у них є знайома власниця перукарні, яка допомогла їм домовитися про продаж зрізаного волосся. Каже, що гроші отримали одразу після стрижки – 6560 гривень. І Вікторія всю отриману суму перерахувала на спецрахунок Нацбанку для збору коштів на потреби української армії.

Sushilina perekaz

 Раніше учні альтернативної школи «Крок» у Кропивницькому замість традиційного новорічного свята провели благодійний ярмарок: зібрані кошти передадуть на допомогу армії.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте