Суспільство

В Олександрії за капремонт вулиці переплатили понад 1,3 мільйона

 Автор: Таміла Делюрман. 1718

В Олександрії, що на Кіровоградщині, завищили вартість капітального ремонту вулиці на понад 1,3 мільйона гривень.

groshi1

Як повідомили у пресслужбі Держаудитслужби в Кіровоградській області, порушення виявили під час перевірки закупівель в управлінні житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради.

Низку порушень виявили, перевіряючи договір та виконання його умов щодо капремонту вулиці Кіровоградське шосе.

Зокрема, до актів виконаних робіт за грудень 2021 року підрядник включив іншу марку та кількість устаткування вуличних ліхтарів, ніж передбачено проєктно-кошторисною документацією, тому вартість робіт зросла на 882,6 тисяч гривень.

Також до актів виконаних робіт за вересень-жовтень 2021 року підрядник включив вартість асфальтобетонної суміші за цінами, що перевищують усереднені ціни на основні будматеріали у Кіровоградській області. Тому вартість робіт зросла ще на 239,7 тисяч гривень.

Крім того, частину витрат на емульсію бітумну, щебенево-піщану суміш, труби тощо, включених до актів виконаних робіт за вересень – грудень 2021 року, не підтверджено бухгалтерськими документами підрядника. Тому з'ясувалося, що таким чином вартість робіт завищили ще на 221,4 тисяч гривень.

Матеріали перевірки передали до Слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області.

Зазначимо, у Держаудитслужбі області діє «гаряча лінія», на яку можна повідомити про ймовірні порушення: (0522) 24 44 96.

Нагадаємо, у Кропивницькому комунальне підприємство "Міськсвітло" переплатило за електроенергію близько мільйона гривень. Матеріали за цим фактом передали слідчім Нацполіції області.

Поширюйте

Коментуйте