Суспільство

На Кіровоградщині оголосили конкурс проєктів меморіалу загиблим захисникам – як долучитися

 Автор: Ірина Требунських. 1235

В Устинівській громаді оголосили відкритий конкурс проєктів Алеї пам’яті та меморіального комплексу загиблим захисникам – пропозиції приймаються до 6 березня 2023 року.

141422

Як повідомила Устинівська сільська рада, участь у конкурсі є безкоштовною, а подати свої проекти можна онлайн (на електронну адресу arhitektura_ustin@ukr.net) або офлайн (Устинівка, вул. Ювілейна, 2, кабінет 18) до 6 березня 2023 року.

«До участі в конкурсі запрошуються архітектори, художники, скульптори дизайнери, творчі колективи, школярі, аматори, жителі територіальної громади та інші зацікавлені особи», – зазначили у сільраді.

Вимоги до конкурсних робіт:

  • проєкт на конкурс має містити ескіз, пояснювальну записку щодо задуму проєкту та заявку з інформацією про автора чи авторів;
  • заявка має бути заповнена за відповідним шаблоном;
  • ескізи можуть бути як кольорові, так і чорно-білі;
  • роботи надаються в електронному варіанті, виконаному в одній зі стандартних графічних програм, або паперовому у вигляді малюнків від руки форматів А4, А3.

Серед критеріїв, за якими комісія оцінюватиме конкурсні роботи, є композиційна єдність, емоційний вплив меморіалу, урахування містобудівної ситуації та реальність втілення.

Як повідомляла «Гречка», три проєкти з Кіровоградщини отримають субвенцію з державного бюджету в рамках «Програми відновлення України». 

Поширюйте

Коментуйте